Tip: Vyrazte na Den otevřených dveří s příchutí bylinek do Aquapalace Praha

Krásné prostředí plné nejrůznějších vůní v největším saunovém světě u nás i ceremoniály v podání špičkových saunérů. Vydejte se v sobotu 22. ledna 2022 do Saunového světa Aquapalace Praha na Den otevřených dveří a nechte se hýčkat po celý den v té nejlepší společnosti.

Odpočiňte si a udělejte si během chladných lednových dnů čas i sami pro sebe. Zavítejte do největšího saunového světa u nás a dopřejte si relaxaci v krásném prostředí Aquapalace Praha. Nejen, že návštěva prohříváren podpoří lidské zdraví, zlepší kondici a podpoří imunitní systém, ale nabídne i benefity v podobě relaxace a zklidnění mysli. Kombinace saunových ceremoniálů, příjemného prostředí s krásnými bylinnými vůněmi a přítomnost zkušených saunérů pak zprostředkuje téměř rituální zážitek, který ocení všichni milovníci pravidelného saunování i úplní začátečníci.

NÁS TIP: Den otevřených dveří s příchutí bylinek v Saunovém světě Aquapalace Praha nabídne rituály provázené aromatickými vůněmi. Těšit se můžete například na Severskou metličkovou masáž v Zemní srubové bani, Muzikoterapii v Římské relaxační místnosti, Marockou lázeň v Bylinné sauně nebo hodinový severský ceremoniál Badstu a spoustu dalších.

Saunový svět Aquapalace Praha je navíc vhodný i pro úplné začátečníky. Nabízí totiž 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunovacího zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici i venkovní zemní a srubová baňa a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. Fakt, že se v České republice řadí ke špičce, potvrzuje také jeho tým zkušených saunérů, kteří letos zabodovali na Mistrovství světa v saunových ceremoniálech.

O Aquapalace Praha:

Aquapalace Praha je 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem v roce 2020 v anketě agentury CzechTourism. V Evropském měřítku je Aquapalace Praha 2. nejnavštěvovanějším aquaparkem za německým Therme Erding, celosvětově je na 12. místě. Zábavně relaxační komplex se rozkládá na ploše 9150 m?, podlahová plocha dvoupatrového areálu tvoří 16 851 m?. Vodní svět se skládá ze tří samostatných paláců a rozsáhlé venkovní zóny s lehátky i vodními bary, kde jsou návštěvníci obsluhování přímo ve vodě. Palác Dobrodružství nabízí zábavu na 21 tobogánech a skluzavkách, včetně nejdelšího tobogánu v ČR, kde je možné si užít jízdu dlouhou celých 250 metrů – tedy čtvrt kilometru divoké vodní zábavy. Palác pokladů nabízí bazén s mořským vlnobitím či každodenní poutavá projekce Laser Show promítaná na vodní clonu. Saunový svět s venkovní zahradou je největší v ČR, disponuje 18 saunami a prohřívárnami. Dvoupodlažní Fitness se rozkládá na ploše 1 500 m2 a nyní může vpustit dovnitř pouze 10 osob. Luxusní Spa & Wellness nabízí masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, celotělové rituály a koupele, procedury Hammam a Rassoul, peelingový bar. Středisko zdravotních služeb Aquapalace Balneo & Medical se specializuje na léčebnou fyzioterapii, v současnosti nabízí antigenní a PCR testy přímo v areálu aquaparku. Součástí areálu je rovněž čtyřhvězdičkový hotel s 231 pokoji a kongresovým centrem pro 650 osob. Celý resort zaměstnává více jak 250 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a v sezóně posiluje své řady o více než 500 brigádníků, kteří se starají o komplexní pohodu, relaxaci i zábavu návštěvníků.

Počet návštěvníků v běžném roce bez uzavírek se blíží 1, 2 milionu osob.

You may also like...