Miroslav Etzler jako záporák v pohádce Náměsíčníci

Záporák, trouba nebo obr prdící tornáda? To je jen malý výčet postav, které můžete aktuálně vidět v kinech v animované dobrodružné pohádce s názvem Náměsíčníci. Kvůli této nové pohádce, kde hlavními postavami jsou brouci letící na nedobrovolný výlet na Měsíc, se sešlo v dabingovém studiu mnoho známých českých herců.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Namesicnici-1024x553.png.

Hlasy hmyzím postavám propůjčili zkušení dabéři jako Miroslav Etzler, Michal Holan, Filip Švarc, Matěj Převrátil, Jan Vlasák, Václav Knop, Kristýna Jelínková či Terezie Tabéryová. A byla to legrace.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Miroslav-Etzler-v-dabingovem-studiu-1024x768.jpg.

Jedno z hlavních sdělení v pohádce odehrávající se v prostředí Mléčné dráhy je „malý krok pro brouka, velký skok pro hmyz“! „Kdysi jsem daboval prince a roztomilý zvířátka, teď už dabuju pouze ty nejhorší charaktery z filmů,“ říká se smíchem Miroslav Etzler a dodává: „Jsem vlastně strašně rád, že jsem se propracoval k záporákům, ty se totiž hrajou dobře a skoro samy“.

Já zase dabuju jednoho ze dvou troubů, toho menšího tlustý a kolega většího hubenýho. A oba dva jsou úplní dementi,“ popisuje svoji postavu z animovaného pohádky Náměsíčníci energický herec a dabér Michal Holán.

I když animované pohádky děti milují, dabéři se shodují, že práce na nich je sice hezká, ale opravdu náročná. S tímto tvrzením souhlasí i herec a dabér s nezaměnitelným hlasem Filip Švarc, který animované filmy dělá málokdy. „Musím se přiznat bez mučení, opravdu animované filmy dělám, pokud možno, co nejméně. Můj hlas je tak charakteristický, že se s ním nejde až tak úplně pracovat a měnit ho,“ komentuje Švarc, který v zábavné fantasy pohádce Náměsíčníci dabuje bouřného obra prdícího tornáda.

Zdroj foto a video: Forum Film

You may also like...