Zima jako z pohádky

Pohádka Ledové království patří již roky mezi oblíbené příběhy malých holčiček, které by chtěly také ovládat ledová kouzla.

Zima jako z pohádky

Do jejich tajů mohou proniknout s originálními hračkami na motivy populárních filmů s Annou, Elsou a jejich přáteli. Společně si tak můžete užít opravdu pohádkovou zimu.

Zima jako z pohádky

Magické vločky

Děti milují sníh a co teprve, když se jim po pokojíčku roztančí kouzelné vločky! S projektorem kouzelné kroky, který promítá na zem sněhové vločky, se každá holčička rázem promění v princeznu Elsu. Stačí gumičkou na botu připevnit speciální projektor a začnou se dít kouzla…

Ledové království projektor kouzelné kroky zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 799,90 Kč

Kouzelné odhalení

Sada Ledové království Snow Reveal™ je jedno velké kouzlo, které začíná už při rozbalování. V sadě se totiž ukrývá malá princezna Anna nebo Elsa, ovšem je třeba ji vysvobodit. Po přidání vody do plastové tuby vznikne sněhová směs a teprve po jejím protřepání děti odhalí, která panenka se v daném balení skrývá. V každé sadě navíc najdou také tajemný sáček s dalšími překvapeními – figurkou sněhuláka Olafa, pláštěm pro princeznu i doplňky pro malé parádnice.

Zima jako z pohádky

Ledové království Snow Reveal malou panenku zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 599,90 Kč

Veselá parťačka

Plyšová panenka Anna vykouzlí úsměv na dětských tvářích. Je z příjemného měkkého materiálu, takže se s ní děti mohou mazlit a přitulit se k ní třeba při usínání. Je velká 25 cm, takže nezabere moc místa ani při cestování. Děti jistě ocení také její zábavnou funkci – po zmáčknutí tlačítka na těle totiž vydává zvuky.

Zima jako z pohádky

Plyšovou panenku Ledové království Anna zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 599,90 Kč.

Pro sběratele

Malé sběratelky pak jistě potěší ručně malovaná figurka Bullyland Elsa, která se stane ozdobou každého pokojíčku. V hračkářství Bambule naleznete také figurky dalších postav z pohádky Ledové království, takže je dívky mohou postupně nasbírat všechny. Figurky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu používaného mimo jiné i v potravinářství a zdravotnictví.

Zima jako z pohádky

Figurku Elsa zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 269,90 Kč.

Ledový bublifuk

Kouzelnou zábavu si děti mohou užít také s bublinami, zvlášť když bublifuk zdobí motivy z oblíbené pohádky. Vydejte se na procházku s Annou a Elsou! Bublifuk má objem 60 ml a umí vykouzlit krásné bubliny.

Zima jako z pohádky

Bublifuk Ledové království zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 29,90 Kč.

Zdroj foto: Bambule

You may also like...