MINDOK: Vydejte se na mořské dobrodružství s pirátskými slony!

Ahoj, pirátská posádko! Představujeme vám novou deskovou hru od Mindoku, která vás zavede na palubu lodi se sympatickými sloními piráty. „Slon přes palubu“ není jen hra, ale skvělý společník pro rodinné chvíle plné zábavy a dobrodružství.

MINDOK: Vydejte se na mořské dobrodružství s pirátskými slony!

Zábava pro nejmenší i největší! Ponořte se do světa mladých sloních pirátů, kteří odvážně bojují o poklady kapitána Žirafáka. „Slon přes palubu“ je vzrušující hra, kde se snažíte najít co nejvíce pokladů, aniž byste spadli do moře plného žraloků. To vše doplněno karetním pokoušením štěstí a dovednostními prvky, čímž hra vytváří ideální kombinaci pro nezapomenutelnou zábavu!

Balancujte, otáčejte, bavte se!

Každý hráč disponuje vlastním magnetickým molem, na které umisťuje závaží. Ale pozor! Na konci kola se musíte vyhnout pádu svého sloníka do vody. Jak? Otáčejte karty s poklady a snažte se vydržet na prkně co nejdéle. Riskujete pád, ale zároveň se snažíte sebrat co nejvíce pokladu kapitána Žirafáka. Připravte se na roztomilé figurky sloníků, pohádkové ilustrace a atmosféru pirátského dobrodružství. Kapitán Žirafák vám ukáže, jak se koupat v zábavě a smíchu!

Ilustrace a design hry jsou laděny do rozkošného a příjemného stylu, což potěší nejen nejmenší hráče, ale i jejich rodiče. Hra je opravdu jednoduchá. Rychle se jí naučíte a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Navíc vánoční radovánky se blíží. Hra „Slon přes palubu“ je skvělý přírůstek pro sváteční pohodové hraní s rodinou. Zahrajte si „Slona přes palubu“ a užijte si nezapomenutelné chvíle se svými blízkými. Protože některé poklady najdete nejen v moři, ale také ve společných hrách!

Doporučená prodejní cena 899 Kč.

Zdroj foto a video: MINDOK

You may also like...