Na Cartoon Network startují nové díly seriálu DC SuperHero Girls – Dívčí superhrdinky

Od 9. prosince běží na Cartoon Network další díly seriálu DC SuperHero Girls – Dívčí superhrdinky.

Oblíbený televizní kanál přichází s předčasnou vánoční nadílkou. Už od začátku prosince tak můžete sledovat nové příhody holek se super-schopnostmi.

Seriál DC SuperHero Girls – Dívčí Superhrdinky sleduje osudy Wonder Woman, Batgirl, Supergirl a jejich kámošek, které se musejí vypořádávat se všemi klasickými problémy teenagerek v moderním světě. Dívky jako studentky střední školy zažívají běžné školní útrapy, jako je například snaha o co nejlepší studijní výsledky a občasné rozčarování z toho, že ne všichni ve školním kolektivu jsou si rovni tak, jak by měli být. Tyto holky se ale od běžných puberťaček významně liší – mají totiž své super-schopnosti.

Když se holky ocitnou dostatečně daleko od všech dramat střední školy, rozpoutávají naplno své  superhrdinské schopnosti a bojují proti zlověstným padouchům, ať už to je Harley Quinn, Poison Ivy nebo Kočičí žena. Každá z party superhrdinek je jedinečná, ale všechny dohromady jsou nejsilnější.  I díky tomu se jim úspěšně daří zachraňovat milovaný domov Metropolis, kde se celý seriál odehrává.  

„Děti už odmalička fascinují a inspirují superhrdinové. Holky ale zatím bohužel nedostaly moc příležitostí k tomu, aby se v nich mohly spatřit. Tým superhrdinů se totiž často skládá ze skupinky kluků a jedné holky, kterou tvůrci často zobrazují stereotypně. Proto je důležité holkám ukázat, že se mohou cítit silné a že mohou také zachraňovat svět. Toho můžeme docílit tím, že k nim budeme promlouvat skrze postavy dívčích superhrdinek, se kterými se mohou ztotožnit a nalézt díky nim svou cestu k odpovědnosti,“ vysvětluje autorka seriálu Lauren Faust.

Zároveň však dodává, že seriál bude bavit i chlapecké publikum. Pokud tedy chcete vědět, jak se bojuje proti zločinu, když máte přísnou večerku, nebo jak sladit trénink superhrdinů s domácími úkoly, zapište si do svých diářů datum 9. prosince 2019.

Pro více informací a zábavy navštivte: https://www.cartoonnetwork.cz/.

You may also like...