Zpříjemněte si karanténu s audioknihou Medvěd Wrr

Zůstali jste s dětmi v domácí karanténě? Víme, že není jednoduché skloubit home office, suplovat školu, zvládnout všechny domácí práce a k tomu se ještě naplno věnovat našim nejmenším.

Autoři medvěda Wrr proto pro rodiče s dětmi připravili zdarma k poslechu audioknihu Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít!

Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít!, audiokniha

„Audioknihu jsme pro vás volně zpřístupnili na Youtube. Je to takový dárek rodičům v tomto nelehkém období,“ říká Michal Široký, jeden z autorů. „Věříme, že vtáhne vaše děti do děje a třeba pro jednou zastoupí společné čtení před spaním nebo děti zabaví za sychravého odpoledne, kdy nemůžou jít ven,“ dodává druhý z autorů Jaromír Štejnar.

„Možná, že jsme všichni dostali příležitost trochu zpomalit a začít se víc dívat kolem sebe. Můžeme trávit více času s našimi blízkými. A o to se vlastně celou dobu snažíme – propojit celou rodinu a rozvíjet dětskou fantazii,“ doplňuje Jaromír.

Znáte ten pocit, kdy se začtete do knihy a její příběh Vás zcela pohltí? Tak přesně tohle se stalo i medvědovi Wrr. A to doslova!

Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít!, audioknihha

V otlučené krabici od bot se dostane do zdánlivě opuštěné továrny, ve které vznikají knihy. Ano, všechny ty knihy, kterých máte doma plné police nebo knihovny. Když se do jedné z nich začte, je jí doslova vtažen do děje a stává se součástí jejího příběhu. Narazí zde na pirátskou bandu v čele s protřelým kapitánem Crabsonem. Ten se plaví napříč knihami, v jejichž příbězích hledá ukryté součástky z rozbitého stroje na výrobu knih. Jeho cíl je jediný – získat nad vynálezem moc a podmanit si tak celý knižní svět! Podaří se medvědovi Wrr překazit jeho velkolepý plán?

Odkaz na poslech

Autoři: Michal Široký, Jaromír Štejnar

You may also like...