Soutěž o voucher do dětského obchodu Ceremony Kids

Pro jednoho z Vás máme voucher v hodnotě 3 000 Kč do dětského obchodu s oblečením Ceremony Kids.

Soutěžní otázka:

V jakém městě se nachází kamenný obchod Ceremony Kids?

a) v Brně

b) v Olomouci

c) v Praze

Nápovědu naleznete na webu www.ceremonykids.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: KIDSHOUSE – Ceremony Kids. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 450, tento e-mail od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 15. 7. – 21. 7. 2019.

Móda pro ty nejdůležitější lidi na světě!

Hledáte slavnostní šaty na výjimečnou příležitost? Z nabídky obchodu Ceremony Kids ve Slovanském domě si vždy vyberete něco výjimečného pro své ratolesti.

Dnes už se dětská móda neliší tolik od dospělé. Koneckonců, dívky i chlapci mají také touhu nosit módní oblečení, jako jejich máma a táta, aby vypadaly elegantně a stylově. A tak se módní designéři snaží přizpůsobit styl a barvy oblečení pro děti a jejich rodiče.

Pro dívky jsou nezbytným kouskem letní sezóny šaty se základním květinovým potiskem a krajkový propínací svetřík. Navrstvěte barvy a vzory, kostky a puntíky a dejte do elegantního outfitu vašeho dítěte zábavné a hravé prvky. Pro chlapce letní trend udává košilky, sako a šortky chinos.

Klučičí outfit můžete doplnit stylovou čepicí a tak doladit klasický až americký ležérní styl. Když vsadíte na sportovní styl, tak tím nic nezkazíte. Vždyť barevné kraťasy, tepláky, trička a mikiny jsou tak pohodlné, zábavné a dětem sluší.

V létě oblékáme děti i pro speciální oslavy jako je svatba, křtiny a další slavnostní příležitosti. V Ceremony Kids najdete nepřeberné množství slavnostních krásných šatů pro holčičky a obleky s košilí a motýlkem pro chlapečky.

Více na www.ceremonykids.cz.

Kamenný obchod naleznete v centru Prahy ve Slovanském domě (vedle kina).

Ceremony Kids – Slovanský dům (vedle kina)

Na Příkopě 22

Praha 1

Otevírací doba:
PO-NE: 10 – 20 hod

You may also like...