Baletní kurzy pro děti: I vy můžete mít doma malou baletku

Začíná nový školní rok a s ním i starosti, jaké zvolit zájmové kroužky pro své dítě. Na trhu je nepřeberné množství aktivit, kroužků, kurzů, oddílů… často nám z toho jde hlava kolem. Je dobré se zaměřit na to, co dítě baví nebo k čemu má přirozené dispozice.

Malá primabalerína

V baletních kurzech pro děti se rodí radost z pohybu, dítě se učí trpělivosti a cílevědomosti. Lekce má zprvu charakter protažení, získávání rovnováhy a zdokonalování ladných pohybů. Cílem je nalézt lásku k hudbě a baletu. Vznikají zde přátelství a prohlubují se sociální vazby.

Každý trénink probíhá v předepsaném oblečení – dětské srdíčko zaplesá, když může trénovat v baletním trikotu, punčocháčích a piškotech „jako velká baletka“.

Tip redakce

Baletní akademie Adély Pollertové staví na dlouholetých zkušenostech: lektoři jsou lidé s baletní průpravou, zkušenostmi s prací s dětmi a velikou trpělivostí. Každý běh kurzu je zakončen veřejným vystoupením, ke kterému celoroční úsilí lektorů i žáků směřuje.

Termíny kurzů na podzimní období jsou rozděleny podle věku a zkušeností s baletem. Každý zde nalezne to své.

Je možné, že i vy máte doma budoucí primabalerínu či baletku. Baletní akademie nabízí kurzy i pro dospělé, baletkou můžete být i vy.

Přihlášení a více informací naleznete na www.baletniakademie.cz.

You may also like...