Soutěž o vstupenky do Světa Medúz

Tři z vás mohu vyhrát dvě vstupenky do Světa Medůz, které se nachází na střeše pražského obchodního centra Arkády Pankrác.

Soutěžní otázka:

Jak dlouho obvykle žijí medúzy?

a) od 1 roku do 30 let

b) od 1 roku do 10 let

c) od 1 měsíce do 5 let

Nápovědu naleznete na www.svetmeduz.cz

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: KIDSHOUSE – Svět medúz. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 300 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 9. 3. – 15. 3. 2020

Medúza je tvor se skutečným kouzlem. Podél oceánských proudů se nechávají unášet po miliony let a byly tu dokonce ještě předtím, než na Zemi žili dinosauři. Medúza je druhé stádium svého životního cyklu, které se projevuje jako volně plovoucí forma se zvonem a žahavými rameny.

Svět Medúz vznikl jako zcela unikátní světový projekt, kde se pod jednou střechou prolíná ohromující život medúz s audiovizuálnímí efekty.

Na prostoru přes sedm set metrů čtverečních najdete 38 akvárií, ve kterých je k vidění přes 10.000 medúz. Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit také na videomaping a unikátní atrakce.

Přijďte si užít jedinečný zážitek, který ocení nejen Vaše děti. V areálu naleznete i Bistro, kde pod vedením známého šéfkuchaře Tomáše Jiskry můžete ochutnat menu s podtextem „DĚTSTVÍ NA TALÍŘI“.

Více informací o Světě Medúz naleznete na www.svetmeduz.cz.

You may also like...