Hromkočky se vracejí na televizní obrazovky v novém seriálu Hromkočky hřmí!

Akcí nabitou animovanou komedii můžete sledovat na Cartoon Network už od 18. května!

Slyšíte to hřmění? To je řev vracejících se Hromkoček! Akčně-komediální seriál Hromkočky hřmí bude mít premiéru již 18. května 2020 pouze na Cartoon Network!

Nový seriál s oblíbenými šelmami zůstává věrný své původní předloze. Lvíče a parta Hromkoček – Tygra, Panter, Geparda, WilyKit a WilyKat – jen o fous uniknou ze své náhle zničené domovské planety Thundera a ocitnou se na záhadném a exotickém místě nazvaném Třetí Země.

Lvíče, nově jmenovaný vůdce skupiny Hromkoček, se snaží šéfovat týmu a přimět ho společnými silami obydlovat svou novou domovskou planetu.

Nová animovaná komedie Hromkočky hřmí se pyšní skvělými momenty plnými akce a humoru ostrého jako břitva! Seriál divákům přináší svěží nové postavy a dynamický tón vyprávění, který znovu povolává věrnou fanouškovskou základnu těchto ikonických postaviček a zároveň představuje Hromkočky i zcela nové generaci diváků.

Producenty seriálu jsou Victor Courtright a Marly Halpern-Graser, výkonným producentem je samotný Sam Register (Mladí Titáni do toho!).

Nepromeškejte toto dobrodružné a zábavné znovuzrození oblíbených Hromokoček! Seriál Hromokočky hřmí startuje už 18. května 2020 v 15:50. Sledovat jej můžete od pondělí do pátku pouze na Cartoon Network!

You may also like...