Rodinné Velikonoce s prasátkem Pigym

Dětská značka Pigy připravila pro děti a jejich rodiče rodinný Velikonoční speciál. Kromě jednoduchých receptů pro celou rodinu zde najdou tipy na velikonoční tvoření, hry či zajímavosti o zvyklostech a tradicích, které se k Velikonocím váží.

Velikonoce patří k nejoblíbenějším svátkům u nás, je to čas spojený s vítáním jara a očekáváním nového. S tímto obdobím je rovněž spojena řada tradic a pranostik, ale také pečení a vaření různých dobrot.

Pro rodiny s dětmi jsme si proto připravili rovnou celý Velikonoční seriál. Vysvětlujeme zde, co znamenají jednotlivé symboly např. kočičky, morena, beránek, zajíčci či vajíčka. Rodiče, především pak maminky, zde najdou tipy na jarní tvoření s malými dětmi. Součástí bude i série patnácti jednoduchých velikonočních receptů, které hravě zvládneme připravit i s našimi nejmenšími – a ještě nám zbyde čas na barvení vajíček, pletení pomlázky nebo pořádnou koledu. Jednotlivými postupy přípravy ve videu provedou bráškové Vali a Sebi s jejich maminkou,“ vysvětluje Zdeňka Chocholoušová, manažerka dětských produktů ve společnosti Active Radio.

Těšit se můžete na tradiční recepty obohacené o netradiční ingredience jakou jsou bezlepkový špenátový chlebíček, kváskový mazanec, beránek, strakaté rozkvetlé muffiny, velikonoční nádivka, vajíčková pomazánka, trhané palačinky, boží milosti, paštika, jídášky, hrášková polévka a spoustu dalších velikonočních a jarních dobrot. Součástí speciálu bude také Velikonoční soutěž o hodnotné ceny.

Informace ze speciálu jsou postupně zveřejňovány na webech Pigy.cz a PigyMama.cz a na YouTube Pigy.

Rodinný Velikonoční speciál: www.pigy.cz/stitek-novinky/velikonoce/

Video recepty na YouTube: mama.pigy.cz/tag/velikonocni-recepty

You may also like...