LILIÓ – módní doplňky které boří pravidla a mýty

Kdo by neznal z dob našeho mládí značku Oilily, kabelky, tašky a peněženky, kdy ornamenty. Komu tato značka dlouhé roky chyběla může jásat, Oilily prošlo změnou do něj život a šmrnc.

Produkty LiLiÓ jsou nyní ještě propracovanější, myslí na nás ženy, které potřebují konkurenci a nabízí exkluzivní produkty. 

LiLiÓ nabízí vždy několik kolekcí najedou, aby uspokojilo všechny typy žen. Na jaro a škálu barev nabízí aktuální kolekce LiLiÓ. 

A jaké je motto této značky? Je právem sebevědomé jako jejich produkty. 

„Boříme pravidla a mýty abyste mohli jít vlastní cestou a dělat vlastní LiLiÓ je rebel;.

„Buďte si vědomi toho, a nikdy na to nezapomeňte, že máte každá byla jedinečná! Vyznačovaly se barvami, motivy motýlů nebo různými a vývojem a je tady LILIO! Brand, který díky svému stylu prozáří Váš outfit a vnese různé kapsičky navíc a celkově se LiLiÓ povýšilo na úroveň, kdy nemá přímou léto jsou trendy nejen pastelové odstíny, ale také zemité barvy, přesně tuto širokou rozhodnutí“ svobodu, abyste činili vlastní rozhodnutí“: to je motto LiLiÓ.

LILIÓ – KOLEKCE MORRIS GARDEN

Kolekce jaro/léto 2019

LILIÓ to jsou kabelky, tašky, batohy a peněženky pro odvážné ženy které se nebojí zazářit. Kolekce Morris Garden pro sezónu jaro/léto 2019 představuje produkty s nápadnou květinovou kresbou imitující rozkvetlou zahradu.

Více informací naleznete na www.lilio.cz.

GALERIE:

You may also like...