Soutěž o voucher na nákup do prodejen KiK

Tři z vás mají možnost vyhrát voucher na nákup do prodejen Kik.

Zdá se, že voda se v těchto horkých dnech stane naším častým útočištěm. Dokáže nás nejen příjemně osvěžit, ale i poskytnout nezapomenutelné chvíle s rodinnou či přáteli. Stačí trocha fantazie, vhodné doplňky a zábava u vody může začít!

Soutěžní otázka:

Jaký sortiment naleznete v prodejnách KiK?

a) dětské, dámské, pánské oblečení a bytové doplňky

b) potraviny

c) autokosmetika

Nápovědu naleznete na webu www.kik.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: KIDSHOUSE – KiK. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto maily od nás obdržely výhru.

Soutěž trvá od 22. 7. – 28. 7. 2019.

Největší radost z vody mají právě děti. Šploucháním a cákáním dokáží strávit celé hodiny. Jejich dětskou radost ještě znásobí hravé nafukovačky a hračky do vody. Úsměv na tváři jim vyčarujete i dětským bazénkem, a pokud má ještě k tomu skluzavku, ještě lepší! Bazének umístíte doma na zahradě a můžete se v něm osvěžit i vy. V KiKu nyní najdete stylový bazének ve tvaru plameňáka nebo velryby.

Pokud se chystáte strávit celý den na sluníčku, je vhodné mít dostatek tekutin. Aby nápoje nebyly v horkém dni hned teplé, můžete si pořídit praktický chladící box, který zajistí tu správnou teplotu nápojů po celý den. Příjemně vychlazený drink si pak můžete vychutnat třeba na skládací kempingové stoličce, která je nejen praktická, ale i velmi pohodlná.

Více na www.kik.cz.

You may also like...