Již 18. září vyjde zábavně edukativní dětská kniha Příběhy z písku autorky Vendulky Březovské

Již 18. září vyjde zábavně edukativní dětská kniha Příběhy z písku autorky Vendulky Březovské, kterou 27. září pokřtí Lucie Borhyová na dětském dni plném her a zábavy pro celou rodinu na Mělnickém zámku Hořín.

Kniha Příběhy z písku je výjimečná tím, že spolu s hrdinou Lukym a jeho pejskem Ušáčkem malí čtenáři a čtenářky objeví kouzlo jižního Španělska, dozví se zábavnou formou o jeho kultuře, přírodě, zvířatech i jídle, přičemž se naučí i některá španělská slovíčka, díky kterým pro ně bude hračka skamarádit se na písku na španělských plážích s místními dětmi.


Vendulka Březovská se rozhodla tuto knihu napsat proto, že již dlouhá léta žije na jihu Španělska, kde provozuje hlídací agenturu pro děti – ať už se jedná o děti místní, či děti rodin přijíždějících na dovolenou. Vendulka vede i dětskou školičku a spolupracuje i s Českým velvyslanectvím ve Španělsku. Právě láska k dětem a jižnímu Španělsku způsobila, že vznikl tento koncept knihy. Vendulka svým svěřencům vždy ráda vyprávěla příběhy a spousta z dětí si chtěla příběhy nechat na památku.

Více informací na www.childcaremarbella.com.

You may also like...