Emirates: Speciální nabídka pro rodiny s dětmi cestující do Dubaje na Expo 2020

Emirates představuje novou nabídku pro rodiny cestující do Dubaje během světové výstavy Expo 2020 a činí tak tuto jedinečnou událost ještě více atraktivní. Aerolinka zavedla speciální tarif pro letenky pro děti cestující s rodiči do Dubaje a řadu dalších pobídek, aby tak zajistila nezapomenutelný zážitek v jedné z nejoblíbenějších destinací na světě pro rodinné pobyty.

Nabídka má časové omezení, platí do 30. října 2021. Rodiny, které si do tohoto termínu zarezervují letenky do Dubaje, zaplatí za své děti, které jsou ve věku 2 ? 11 let, pouze 25 % standardní ceny letenky. Nabídka se vztahuje na letenky v Economy a Business Class a platí pro všechny lety uskutečněné do 31. března 2022. Více informací je k dispozici zde.

Dubaj je hostitelské město největší světové výstavy v historii, Emirates chce na tuto událost, která je největší svého druhu v celém regionu, přilákat cestovatele všech věků, aby mohli zažít tuto jedinečnou akci na vlastní oči. Emirates jako přední partner a oficiální aerolinka Expo 2020 v Dubaji, nabízí dopravu na Expo díky své rozsáhlé letecké síti, která spojuje více než 120 destinací s Dubají.

Rodiny, které průměrně čítají čtyři členy, představují více než 30 % zákazníků, kteří plánují cestu do Dubaje během tohoto zimního období, což podtrhuje zájem rodin s malými dětmi o toto město, zejména se jedná o cestovatele z Velké Británie, Francie, Německa, Ruska, Švýcarska a Itálie. Popularita Dubaje mezi rodinami se také odráží v narůstajícím počtu těchto cestujících, jedná se o 15% nárůst na týdenní bázi, a více než polovina z nich, kteří plánují dovolenou v Dubaji v nadcházejících měsících, již v tomto městě byli a zamýšlí zde zůstat déle než jeden týden.

Členové věrnostního programu Emirates Skywards získají za zakoupené letenky Skywards míle. Rovněž běží speciální nabídka, v rámci které členové věrnostního programu za každou minutu strávenou v Dubaji během období konání Expa získají jednu míli navíc. Stávající i noví členové věrnostního programu Emirates Skywards, kteří se do programu zaregistrují do 31. března 2022, mohou tuto nabídku využít na stránkách emirates.com a získat tak až 5 tisíc mil navíc.

V rámci edice Expo 2020 v Dubaji a každoroční nabídky My Emirates Pass mají cestující společnosti Emirates také možnost, po předložení palubního lístku, navštívit ikonickou budovu Dubai Frame, která nabízí dechberoucí výhled na starou i novou část Dubaje. Cestující Emirates mohou rovněž využít slevy a další výhody u více než 500 maloobchodníků, v restauracích a u dalších dubajských subjektů, které zajištují zábavní aktivity ve Spojených arabských emirátech. Více informací naleznete zde.

Dubaj patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace na světě, a to především během období zimních měsíců. Návštěvníci mají k dispozici širokou škálu hotelové nabídky, ze které si vyberou všichni turisté bez ohledu na finanční náročnost, stejně tak mají k dispozici širokou nabídku zábavních aktivit, včetně gastro a nákupních možností pro všechny věkové kategorie. Město dále nabízí od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasové zábavy.

Program dubajského Expo 2020 je nabitý akcemi, výstavami a představeními, které jsou vhodné pro celou rodinu, včetně bohaté nabídky tematických týdnů, zábavy, vzdělávacích programů, umění, technologií i stravovacích možností. Návštěvníci mohou obdivovat kulturní nabídku pavilonů ze 192 zemí. Na výstavě jsou také tematické pavilony, které vás nechají nahlédnout do budoucnosti, a kde se seznámíte s inovacemi a technologiemi, které změní svět.

Cestujte s Emirates

Bezpečné cestování: Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykového odbavení, které v kombinaci s využitím mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass usnadňují a zpříjemňují zákazníkům cestování letadlem.

Jistota během cest: Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Cestujícím letecká společnost doporučuje zkontrolovat si před cestou nejnovější vládní opatření týkající se cestovních požadavků cílové destinace. Informace o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky Dubaje naleznete zde.

Zdroj foto: Emirates.com

You may also like...